Miasto

Warszawa

Kreatywne mamy poruszają gminę na DZIEŃ RODZINY

15 maja obchodzimy Międzynarodowy DZIEŃ RODZINY. Pomysłów na świętowanie tego dnia jest wiele. Wypad za miasto, wycieczka rowerowa, kwiaty dla mamy, lody w pobliskiej lodziarni. Na ciekawy pomysł wpadła mieszkanka podpoznańskiej gminy Tarnowo Podgórne. Zrealizowała go z fundacyjną koleżanką. W duecie zintegrowały wielu rodziców z okolicznych miejscowości.


Iworis Family


Kreatywne mamy poruszają gminę na DZIEŃ RODZINY

Fot. Małgorzata Wawrzyniak, FB: Familijna Gmina https://www.facebook.com/fotografiamalgorzatawawrzyniakFacebook/FamilijnaGmina

Marta Żak-Jędrzejewska - prezeska fundacji Mój Mount Everest i Izabela Wach - członek zarządu organizacji przygotowały akcję pod hasłem „RODZINA JEST WSZYSTKIM”. Dzięki dofinansowaniu gminy Tarnowo Podgórne powstała seria rodzinnych zdjęć, w trakcie realizacji jest teledysk, którego premiera odbędzie się 15 maja. 

Szczęśliwa mama i aktywna pani prezes Marta na stronie fejsbukowej napisała: „Dlaczego Rodzina jest wszystkim? Bo w rodzinie tworzy się fundament człowieka. Rodzina to korzenie i skrzydła”.
Teraz pani Marta - mama z inicjatywą - zaprasza do nałożenia nakładki na swoje zdjęcie profilowe oczywiście z hasłem – RODZINA JEST WSZYSTKIM. 

„Pokaż światu, jak ważna jest dla Ciebie rodzina. W rodzinie rozpoczyna się droga na szczyt”- napisała pani Marta.
Redakcja Iworis-Family.pl przyłącza się do zaproszenia.

Specjaliści z Fundacji Mój Mount Everest prowadzą warsztaty dla rodziców oraz szkolenia dla nauczycieli, pracowników socjalnych oraz dla wszystkich, którym zależy na wspieraniu rozwoju swoich podopiecznych. Szkolenia prowadzą w dynamiczny, interaktywny sposób,  z dużą dawką praktycznych ćwiczeń.
Dzięki temu, uczestnicy wychodzą z nich nie tylko z nową wiedzą, ale przede wszystkim z przećwiczonymi umiejętnościami  oraz konkretnymi narzędziami pomocnymi w pracy z podopiecznymi.

Elżbieta Lachman 


Źródło: www.mojmounteverest.pl
Fot. Małgorzata Wawrzyniak, FB: Familijna Gmina https://www.facebook.com/fotografiamalgorzatawawrzyniakFacebook/FamilijnaGmina


Iworis Family to nowa oferta informacyjna dla wszystkich zainteresowanych tematyką rodzinną. Iworis Family tworzy zespół dziennikarzy, naukowców i rodziców. Każdego dnia publikowane są informacje, porady oraz opinie, które mają ułatwiać rodzicom codzienne życie i rozumieć procesy społeczne zachodzące w najbliższej okolicy, w Polsce, w Europie i na świecie oraz mieć na nie wpływ. Więzi rodzinne, wychowanie dzieci, edukacja, praca, podróże to główne obszary zainteresowań twórców nowego medium tworzonego z pasją.

Reklama
Government
Government text

Polityka prywatności, Regulamin