Miasto

Warszawa

RODZINA NA ANTENIE 2021

Fundacja Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie realizuje projekt dofinansowany w konkursie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Po pierwsze Rodzina!” na 2021 rok.


Iworis Family


RODZINA NA ANTENIE 2021

fot. IF

"RODZINA NA ANTENIE 2021 – rozbudowa obszaru komunikacji społecznej na temat rodziny z elementami kampanii informacyjno-medialnej promującej życie rodzinne" to pełna nazwa projektu, dzięki któremu powstaje seria artykułów i programów telewizyjnych realizowanego przez wydawcę portalu IWORIS FAMILY. 

Rodzina i rodzicielstwo są zbyt ważne, by o nich nie mówić! To także nasza wspólna pasja! Dlatego w projekcie są publikowane materiały, które mówią coś interesującego i ważnego, a niekiedy mało znanego o wpływie życia rodzinnego na szczęście, zadowolenie i sukcesy każdego z nas. W ten sposób pokazujemy wielobarwny i wielowymiarowy obraz wypełniający przestrzeń medialną prorodzinnymi treściami, które jednocześnie podpowiedzą, jak sprawić, by rodzinna codzienność stawała się niesamowitą przygodą i najwspanialszą podróżą naszego życia! O tym – jak potwierdzają badania – marzy większość z nas.

W projekcie publikujemy 160 artykułów prasowych i 4 programy telewizyjne, dla których zostanie zrealizowana internetowa kampania promocyjna.

Zapraszamy do odwiedzania naszych mediów. Regularnie publikujemy materiały w ramach projektu RODZINA NA ANTENIE 2021.

Całkowita wartość zadania: 545 125,00 PLN 
Wartość finansowania 545 125,00 PLN 


Iworis Family to nowa oferta informacyjna dla wszystkich zainteresowanych tematyką rodzinną. Iworis Family tworzy zespół dziennikarzy, naukowców i rodziców. Każdego dnia publikowane są informacje, porady oraz opinie, które mają ułatwiać rodzicom codzienne życie i rozumieć procesy społeczne zachodzące w najbliższej okolicy, w Polsce, w Europie i na świecie oraz mieć na nie wpływ. Więzi rodzinne, wychowanie dzieci, edukacja, praca, podróże to główne obszary zainteresowań twórców nowego medium tworzonego z pasją.

Reklama
Government
Government text

Polityka prywatności, Regulamin