Miasto

Warszawa

Czy świat wirtualny ukradł nam dzieci?

Czy rodzice konkurują o czas dzieci z twórcami aplikacji?


Iworis Family


Czy świat wirtualny ukradł nam dzieci?

Iworis

Na to pytanie odpowiadają eksperci Polskiego Forum Rodziców – Agnieszka Isańska – pedagog i terapeutka pedagogiczna, prof. Jakub Isański – socjolog oraz ekspert Instytutu Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie oraz Maciej Hapke – przedsiębiorca, twórca aplikacji mobilnych. Według badań Fundacji Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii z marca 2020 r. młodzież spędza przed ekranami urządzeń elektronicznych 8-9 godzin dziennie.

Projekt dofinansowany ze środków Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Demograficznej. Program zrealizowany przez INSTYTUT WIEDZY o RODZINIE i SPOŁECZEŃSTWIE – IWORIS.PL – wydawcę portalu PolskieForumRodzicow.pl Partner projektu – FUNDACJA MAMY i TATY – mamaitata.org.pl


Iworis Family to nowa oferta informacyjna dla wszystkich zainteresowanych tematyką rodzinną. Iworis Family tworzy zespół dziennikarzy, naukowców i rodziców. Każdego dnia publikowane są informacje, porady oraz opinie, które mają ułatwiać rodzicom codzienne życie i rozumieć procesy społeczne zachodzące w najbliższej okolicy, w Polsce, w Europie i na świecie oraz mieć na nie wpływ. Więzi rodzinne, wychowanie dzieci, edukacja, praca, podróże to główne obszary zainteresowań twórców nowego medium tworzonego z pasją.

Reklama
Government
Government text

Polityka prywatności, Regulamin