Miasto

Warszawa

Jakie są wybory zawodowe matek?

Co oznacza SUKCES dla rodziców?


Iworis Family


Jakie są wybory zawodowe matek?

IWORIS

O jakich sukcesach mówią matki, które przez lata zdobywały świetne wykształcenie? Czy przedsiębiorcy w Stanach Zjednoczonych chętnie zatrudniają menedżerów - rodziców? Na te pytania odpowiadają; ekspertki Polskiego Forum Rodziców oraz Instytutu Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie - dr Paulina Michalska - kulturoznawca i Małgorzata Małecka FCCA - ekonomistka, doradca biznesowy, audytor, a także Tomasz Ratajczak - pracodawca, członek Rady Polskiej Izby Biznesu.

Projekt dofinansowany ze środków Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Demograficznej. Program zrealizowany przez INSTYTUT WIEDZY o RODZINIE i SPOŁECZEŃSTWIE – IWORIS.PL – wydawcę portalu PolskieForumRodzicow.pl Partner projektu – FUNDACJA MAMY i TATY – mamaitata.org.pl


Iworis Family to nowa oferta informacyjna dla wszystkich zainteresowanych tematyką rodzinną. Iworis Family tworzy zespół dziennikarzy, naukowców i rodziców. Każdego dnia publikowane są informacje, porady oraz opinie, które mają ułatwiać rodzicom codzienne życie i rozumieć procesy społeczne zachodzące w najbliższej okolicy, w Polsce, w Europie i na świecie oraz mieć na nie wpływ. Więzi rodzinne, wychowanie dzieci, edukacja, praca, podróże to główne obszary zainteresowań twórców nowego medium tworzonego z pasją.

Reklama
Government
Government text

Polityka prywatności, Regulamin