Miasto

Warszawa

Jak wychowywać dzieci przez pasje?

Czy pasje ułatwiają rodzicom wychowywanie dzieci? 


Iworis Family


Jak wychowywać dzieci przez pasje?

IWORIS

Co można robić z dziećmi w czasie wolnym? Czy RODZINA może być pasją? Czy zainteresowania dzieci wspierają naukę? Na te pytania w programie RODZINA NA ANTENIE udzielą eksperci Polskiego Forum Rodziców i Instytutu Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie: Elżbieta Lachman - redaktor naczelna Polskiego Forum Rodziców, prof. Michał Michalski - prezes Instytutu Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie oraz kulturoznawca, prof. Jakub Isański - socjolog i ekspert Polskiego Forum Rodziców. Projekt dofinansowany ze środków Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Demograficznej.

Program zrealizowany przez INSTYTUT WIEDZY o RODZINIE i SPOŁECZEŃSTWIE – IWORIS.PL – wydawcę portalu PolskieForumRodzicow.pl Partner projektu – FUNDACJA MAMY i TATY – mamaitata.org.pl


Iworis Family to nowa oferta informacyjna dla wszystkich zainteresowanych tematyką rodzinną. Iworis Family tworzy zespół dziennikarzy, naukowców i rodziców. Każdego dnia publikowane są informacje, porady oraz opinie, które mają ułatwiać rodzicom codzienne życie i rozumieć procesy społeczne zachodzące w najbliższej okolicy, w Polsce, w Europie i na świecie oraz mieć na nie wpływ. Więzi rodzinne, wychowanie dzieci, edukacja, praca, podróże to główne obszary zainteresowań twórców nowego medium tworzonego z pasją.

Reklama
Government
Government text

Polityka prywatności, Regulamin