Miasto

Warszawa

O rodzinnym świętowaniu

O rodzinnym świętowaniu i domowych rytuałach w programie RODZINA na ANTENIE rozmawiają eksperci Instytutu Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie oraz Polskiego Forum Rodziców - Agnieszka Isańska - terapeutka pedagogiczna, dr Paulina Michalska - kulturoznawca i prof. Jakub Isański.


Iworis Family


O rodzinnym świętowaniu

IWORIS

Program prowadzą Elżbieta Lachman i Borys Piątkowski. Projekt dofinansowany ze środków Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Demograficznej.

Program zrealizowany przez INSTYTUT WIEDZY o RODZINIE i SPOŁECZEŃSTWIE – IWORIS.PL – wydawcę portalu PolskieForumRodzicow.pl Partner projektu – FUNDACJA MAMY i TATY – mamaitata.org.pl

Więcej informacji:

Iworis Family to nowa oferta informacyjna dla wszystkich zainteresowanych tematyką rodzinną. Iworis Family tworzy zespół dziennikarzy, naukowców i rodziców. Każdego dnia publikowane są informacje, porady oraz opinie, które mają ułatwiać rodzicom codzienne życie i rozumieć procesy społeczne zachodzące w najbliższej okolicy, w Polsce, w Europie i na świecie oraz mieć na nie wpływ. Więzi rodzinne, wychowanie dzieci, edukacja, praca, podróże to główne obszary zainteresowań twórców nowego medium tworzonego z pasją.

Reklama
Government
Government text

Polityka prywatności, Regulamin