Miasto

Warszawa

Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie - co robimy?

Artykuły o tematyce rodzinnej, audycje radiowe i programy telewizyjne to efekty pracy zespołu Instytutu Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wizytówką.


Iworis Family


Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie - co robimy?

realizacja: Włodzimierz Niklasiewicz

Od dwóch lat działa portal PolskieForumRodzicow.pl, dzięki któremu codziennie zespół blisko trzydziestu ekspertów i dziennikarzy publikuje informacje i porady dla Rodziców.

Stworzyliśmy dwa cykle audycji radiowych - "Dylematy Mamy i Taty" we współpracy z Polskim Radiem - Radiem Poznań i "Debaty Mamy i Taty". W sumie powstało prawie 150 audycji. Rozwija się platforma telewizyjna - IWORIS-FAMILY. 

Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie w ramach projektu "Rodzina na Antenie", dofinansowanego ze środków Pełnomocnika ds. Demografii MRiPS, zrealizował także serię programów telewizyjnych. 

Świętujemy dwulecie istnienia i dlatego zapraszamy do obejrzenia naszej wizytówki telewizyjnej. Poznajmy się! 

elach, realizacja tv: Włodzimierz Niklasiewicz


Iworis Family to nowa oferta informacyjna dla wszystkich zainteresowanych tematyką rodzinną. Iworis Family tworzy zespół dziennikarzy, naukowców i rodziców. Każdego dnia publikowane są informacje, porady oraz opinie, które mają ułatwiać rodzicom codzienne życie i rozumieć procesy społeczne zachodzące w najbliższej okolicy, w Polsce, w Europie i na świecie oraz mieć na nie wpływ. Więzi rodzinne, wychowanie dzieci, edukacja, praca, podróże to główne obszary zainteresowań twórców nowego medium tworzonego z pasją.

Reklama
Government
Government text

Polityka prywatności, Regulamin