Miasto

Warszawa

Naukowcy opracowali raport - wiemy, ile kosztują rozwody w Polsce

Każdy Polak jest obciążony kosztami rozpadu małżeństw i rodzin w Polsce. Mówi o tym dr hab. prof. UAM Michał A. Michalski - prezes Instytutu Wiedzy o rodzinie i Społeczeństwie w rozmowie z Elżbietą Lachman.


Iworis Family


Naukowcy opracowali raport - wiemy, ile kosztują rozwody w Polsce

realizacja: IworisFamily.pl 

W tym tygodniu na stronie www.iworis.pl opublikowany został raport opracowany przez polskich naukowców z Instytutu Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie oraz Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris pt. "Koszty rozpadu rodzin i małżeństw w Polsce". Autorami są eksperci z Poznania i Warszawy.


Iworis Family to nowa oferta informacyjna dla wszystkich zainteresowanych tematyką rodzinną. Iworis Family tworzy zespół dziennikarzy, naukowców i rodziców. Każdego dnia publikowane są informacje, porady oraz opinie, które mają ułatwiać rodzicom codzienne życie i rozumieć procesy społeczne zachodzące w najbliższej okolicy, w Polsce, w Europie i na świecie oraz mieć na nie wpływ. Więzi rodzinne, wychowanie dzieci, edukacja, praca, podróże to główne obszary zainteresowań twórców nowego medium tworzonego z pasją.

Reklama
Government
Government text

Polityka prywatności, Regulamin