Miasto

Warszawa

30 lat fundacji Głos dla Życia - czyli praca organiczna pro familia

Dr Paweł Wosicki jest jednym z prekursorów działań na rzecz ochrony życia w Polsce. Od 30 lat założona przez niego Fundacja Głos dla Życia zajmuje się się też promocja rodziny.


Iworis Family


30 lat fundacji Głos dla Życia - czyli praca organiczna pro familia

Fot. IWORIS

Od 20 lat działa program "Patronat nad Rodziną". FGdŻ była w 2007 roku instytucjonalnym inicjatorem utworzenia pierwszego w Polsce Centrum Inicjatyw Rodzinnych w Poznaniu, które każdego roku obsługuje tysiące rodzin. O kamieniach milowych w rozwoju fundacji dr Paweł Wosicki opowiada w wywiadzie Elżbiety Lachman.


Iworis Family to nowa oferta informacyjna dla wszystkich zainteresowanych tematyką rodzinną. Iworis Family tworzy zespół dziennikarzy, naukowców i rodziców. Każdego dnia publikowane są informacje, porady oraz opinie, które mają ułatwiać rodzicom codzienne życie i rozumieć procesy społeczne zachodzące w najbliższej okolicy, w Polsce, w Europie i na świecie oraz mieć na nie wpływ. Więzi rodzinne, wychowanie dzieci, edukacja, praca, podróże to główne obszary zainteresowań twórców nowego medium tworzonego z pasją.

Reklama
Government
Government text

Polityka prywatności, Regulamin