Miasto

Warszawa

To była udana Randka Małżeńska

W Poznaniu odbyła się nietypowa randka małżeńska. Było spotkanie, sympatyczna atmosfera, słodki poczęstunek i warsztat z komunikacji  między małżonkami, rodzicami i dziećmi, dalszymi członkami rodziny i np. babcią czy teściową.


Iworis Family


To była udana Randka Małżeńska

Projekt pod hasłem "Rodzice na kawę, dzieci na zabawę" zorganizowała dr Paulina Michalska, ekspertka Instytutu Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie. Jego organizacja nie byłaby możliwa bez wsparcia Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego. Uczestnicy wystawili doskonałe recenzje. Liliana Kortus, mediator, zapowiedziała gotowość do wygłoszenia kolejnych wykładów. Wszystko wskazuje na to, że ciąg dalszy nastąpi.


Iworis Family to nowa oferta informacyjna dla wszystkich zainteresowanych tematyką rodzinną. Iworis Family tworzy zespół dziennikarzy, naukowców i rodziców. Każdego dnia publikowane są informacje, porady oraz opinie, które mają ułatwiać rodzicom codzienne życie i rozumieć procesy społeczne zachodzące w najbliższej okolicy, w Polsce, w Europie i na świecie oraz mieć na nie wpływ. Więzi rodzinne, wychowanie dzieci, edukacja, praca, podróże to główne obszary zainteresowań twórców nowego medium tworzonego z pasją.

Reklama
Government
Government text

Polityka prywatności, Regulamin