Miasto

Warszawa

Detektyw Dorota Nowakowska o książkach i warsztatach dla dzieci

W Księgarni Wszystkich Świętych w Poznaniu odbyły się w miniony weekend warsztaty detektywistyczne dla dzieci. Było wykonywanie odcisków palców, poszukiwanie prawdy metodą dedukcji, rozwiązywanie krzyżówek i zagadek. Młodzi czytelnicy, którzy poznawali sposoby pracy byłej policjantki, a obecnie autorki książek dla dzieci Doroty Nowakowskiej już zapowiedzieli udział w kolejnym tego typu wydarzeniu. Pisarce towarzyszyła przyjaciółka z pracowni BeOPEN.


Iworis Family


Detektyw Dorota Nowakowska o książkach i warsztatach dla dzieci

fot. Alena Kozel

Bohaterowie książki pt. "Detektywi Starego i Nowego Testamentu" zaraz po spotkaniu zyskali nowe grono fanów. Pracownicy księgarni zapowiadają kolejne atrakcje dla dzieci. Wszystko wskazuje na to, że w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 94 gościnę znajdą pisarze i artyści, którzy będą mogli prezentować się nie tylko przed najmłodszą publicznością.


Iworis Family to nowa oferta informacyjna dla wszystkich zainteresowanych tematyką rodzinną. Iworis Family tworzy zespół dziennikarzy, naukowców i rodziców. Każdego dnia publikowane są informacje, porady oraz opinie, które mają ułatwiać rodzicom codzienne życie i rozumieć procesy społeczne zachodzące w najbliższej okolicy, w Polsce, w Europie i na świecie oraz mieć na nie wpływ. Więzi rodzinne, wychowanie dzieci, edukacja, praca, podróże to główne obszary zainteresowań twórców nowego medium tworzonego z pasją.

Reklama
Government
Government text

Polityka prywatności, Regulamin