Miasto

Warszawa

Magazyn pro Familia - naród jest rodziną rodzin

Czy rodzina jest ważna dla narodu? Ziemowit Przybitkowski, były prezes Młodzieży Wszechpolskiej, podróżnik, mąż i ojciec kochający swoją rodzinę. Mówi o naturalnej miłości do swojej rodziny, o porządku miłości "ordo caritatis" św. Tomasza z Akwinu.


Iworis Family


Magazyn pro Familia - naród jest rodziną rodzin

Fot. Mateusz Blachnierek, Pixabay.com, Canva

Czytamy dzieciom polskie bajki, wychowujemy je w polskiej kulturze. Nawet najmłodszym przekazujemy naszą tożsamość narodową. Czy może być dla nas coś bliższego niż rodzina? Co możemy zrobić dla rodziny w wymiarze prywatnym? Czy warto się organizować, żeby zabiegać o prawa rodzin? Na te i wiele innych pytań Piotra Walczaka odpowiada Ziemowit Przybitkowski.

Piotr Walczak

dziennikarz-stażysta

Materiał ukazał się w ramach Akademii Dziennikarskiej IWORIS

akademia@iworis.pl

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.

Więcej informacji:

Iworis Family to nowa oferta informacyjna dla wszystkich zainteresowanych tematyką rodzinną. Iworis Family tworzy zespół dziennikarzy, naukowców i rodziców. Każdego dnia publikowane są informacje, porady oraz opinie, które mają ułatwiać rodzicom codzienne życie i rozumieć procesy społeczne zachodzące w najbliższej okolicy, w Polsce, w Europie i na świecie oraz mieć na nie wpływ. Więzi rodzinne, wychowanie dzieci, edukacja, praca, podróże to główne obszary zainteresowań twórców nowego medium tworzonego z pasją.

Reklama
Government
Government text

Polityka prywatności, Regulamin