Miasto

Warszawa

Podróż - szkołą życia...

O podróżach i o tym, co podróże wnoszą w nasze życie oraz życie bliskich osób, opowiada Bartosz Walter - doktor biologii, tatromaniak, entuzjasta kajakarstwa i surwiwalu, pasjonat historii i geografii Polski.


Iworis Family


Podróż - szkołą życia...

F

O pasjach, a między innymi o sile podróżowania w rozmowie z Piotrem Walczakiem opowiada Bartosz Walter – ojciec czwórki dzieci, doktor biologii, tatro-maniak, entuzjasta kajakarstwa i surwiwalu, pasjonat historii i geografii Polski.

Piotr Walczak

dziennikarz-stażysta

Akademia Dziennikarska IWORIS,

akademia@iworis.pl

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.

 

Więcej informacji:

Iworis Family to nowa oferta informacyjna dla wszystkich zainteresowanych tematyką rodzinną. Iworis Family tworzy zespół dziennikarzy, naukowców i rodziców. Każdego dnia publikowane są informacje, porady oraz opinie, które mają ułatwiać rodzicom codzienne życie i rozumieć procesy społeczne zachodzące w najbliższej okolicy, w Polsce, w Europie i na świecie oraz mieć na nie wpływ. Więzi rodzinne, wychowanie dzieci, edukacja, praca, podróże to główne obszary zainteresowań twórców nowego medium tworzonego z pasją.

Reklama
Government
Government text

Polityka prywatności, Regulamin