Miasto

Warszawa

Czy mąż i żona są dla siebie ważni? O potrzebach małżonków - RODZINA NA ANTENIE 2022 odc. 1

Jak wyglądają relacje małżonków po wielu latach bycia razem? Jakie potrzeby we wzajemnej relacji mają kobiety, a jakie mężczyźni? O powyższych zagadnieniach w programie "Rodzina na Antenie" opowiedzą: mediator rodzinny Liliana Kortus oraz prowadząca program red. Elżbieta Lachman. Zapraszamy do oglądania!


Iworis Family


Czy mąż i żona są dla siebie ważni? O potrzebach małżonków - RODZINA NA ANTENIE 2022 odc. 1

Pragniemy pomóc ŻONOM i MĘŻOM, którzy myślą o rozwodzie oraz tym, którzy chcą przenieść swoje relacje w małżeństwie na wyższy poziom. Rozwód to bolesny moment w życiu, którego często można uniknąć. O tym jak trudne są to chwile wie tylko ten, kto sam przez to przechodził. Niejednokrotnie jesteśmy świadkami rozpadu małżeństw, które uważaliśmy za wzorcowe. Ktoś czegoś nie zauważył? Może zauważył, ale za późno... Kiedy rozwodzi się siostra, brat, najbliższa przyjaciółka czy przyjaciel zaczynamy pytać siebie: “Czy coś mogłem zrobić?”, “Czy mogłam temu zapobiec?”. Wcześniej może się wydawać, że nas ta sytuacja nie dotyczy. Do czasu.

Więcej informacji:

Iworis Family to nowa oferta informacyjna dla wszystkich zainteresowanych tematyką rodzinną. Iworis Family tworzy zespół dziennikarzy, naukowców i rodziców. Każdego dnia publikowane są informacje, porady oraz opinie, które mają ułatwiać rodzicom codzienne życie i rozumieć procesy społeczne zachodzące w najbliższej okolicy, w Polsce, w Europie i na świecie oraz mieć na nie wpływ. Więzi rodzinne, wychowanie dzieci, edukacja, praca, podróże to główne obszary zainteresowań twórców nowego medium tworzonego z pasją.

Reklama
Government
Government text

Polityka prywatności, Regulamin