Miasto

Warszawa

Teatr metodą wychowawczą!

Czy teatr jest dla każdego? W jaki sposób teatr wychowuje? Czy może być sposobem przekazania wartości? Na te i inne pytania odpowiada w wywiadzie Ks. Marcin Budziński.


Iworis Family


Teatr metodą wychowawczą!

Ks. Marcin Budziński - duszpasterz, katecheta, animator kultury i sztuki w tym pasjonat teatru w rozmowie z Piotrem Walczakiem opowiada o teatrze jako metodzie wychowania do wartości.

Piotr Walczak

dziennikarz-stażysta

Akademia Dziennikarska IWORIS,

akademia@iworis.pl

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.

Więcej informacji:

Iworis Family to nowa oferta informacyjna dla wszystkich zainteresowanych tematyką rodzinną. Iworis Family tworzy zespół dziennikarzy, naukowców i rodziców. Każdego dnia publikowane są informacje, porady oraz opinie, które mają ułatwiać rodzicom codzienne życie i rozumieć procesy społeczne zachodzące w najbliższej okolicy, w Polsce, w Europie i na świecie oraz mieć na nie wpływ. Więzi rodzinne, wychowanie dzieci, edukacja, praca, podróże to główne obszary zainteresowań twórców nowego medium tworzonego z pasją.

Reklama
Government
Government text

Polityka prywatności, Regulamin