Miasto

Warszawa

Paweł Siedlecki - Przez wsparcie do integracji

Jakie są największe potrzeby w kwestii wsparcia uchodźców? Jaki wymiar ma wsparcie kierowane do uchodźców w projekcie „KIERUNEK INTEGRACJA – od KRYZYSU przez WSPARCIE do INTEGRACJI RODZIN UCHODŹCÓW”? Ile osób objętych jest pomocą w ramach projektu?


Iworis Family


Paweł Siedlecki - Przez wsparcie do integracji

O podejmowanych działaniach opowiada koordynator projektu
Paweł Siedlecki,  specjalista ds. projektów, Manager DC CENTRUM.

 

Audycja z serii "PORT POLSKA - MAGAZYN POLSKO-UKRAIŃSKI" została zrealizowana w ramach projektu „KIERUNEK INTEGRACJA – od KRYZYSU przez WSPARCIE do INTEGRACJI RODZIN UCHODŹCÓW”, realizowanego w ramach konkursu ofert „Razem Możemy Więcej – Pierwsza Edycja Programu Aktywizacyjnego dla Cudzoziemców na lata 2022–2023” i sfinansowany jest ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

 

Więcej informacji:

Iworis Family to nowa oferta informacyjna dla wszystkich zainteresowanych tematyką rodzinną. Iworis Family tworzy zespół dziennikarzy, naukowców i rodziców. Każdego dnia publikowane są informacje, porady oraz opinie, które mają ułatwiać rodzicom codzienne życie i rozumieć procesy społeczne zachodzące w najbliższej okolicy, w Polsce, w Europie i na świecie oraz mieć na nie wpływ. Więzi rodzinne, wychowanie dzieci, edukacja, praca, podróże to główne obszary zainteresowań twórców nowego medium tworzonego z pasją.

Reklama
Government
Government text

Polityka prywatności, Regulamin