Miasto

Warszawa

Robert Kościuszko - wychowanie z wartościami jako przygoda

Jak sprawić, by wartości które chcemy przekazać dzieciom, nie były dla nich nudne i nieciekawe? Co zrobić, by stały się dla nich interesującą przygodą?


Iworis Family


Robert Kościuszko - wychowanie z wartościami jako przygoda

Fot. Grzegorz Majka

O wychowaniu najmłodszych w zgodzie z wartościami oraz o czytelnictwie i rozwijaniu wyobraźni opowiada Robert Kościuszko - autor powieści dla dzieci i młodzieży. 

Wywiad zrealizowany podczas XV Międzynarodowego Forum Tato.net

Grzegorz Majka

dziennikarz-stażysta

Akademia Dziennikarska IWORIS,

akademia@iworis.pl

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.

Więcej informacji:

Iworis Family to nowa oferta informacyjna dla wszystkich zainteresowanych tematyką rodzinną. Iworis Family tworzy zespół dziennikarzy, naukowców i rodziców. Każdego dnia publikowane są informacje, porady oraz opinie, które mają ułatwiać rodzicom codzienne życie i rozumieć procesy społeczne zachodzące w najbliższej okolicy, w Polsce, w Europie i na świecie oraz mieć na nie wpływ. Więzi rodzinne, wychowanie dzieci, edukacja, praca, podróże to główne obszary zainteresowań twórców nowego medium tworzonego z pasją.

Reklama
Government
Government text

Polityka prywatności, Regulamin