Miasto

Warszawa

Oliwier Pomes - filary ojcostwa i planowanie przyszłości w rodzinie

Jak określić cele na przyszłość? W jaki sposobom mężczyzna może okazywać czułość? O ojcostwie, planowaniu przyszłości w związku i kształtowaniu własnej rodziny w zgodzie z zasadami planowania strategicznego


Iworis Family


Oliwier Pomes - filary ojcostwa i planowanie przyszłości w rodzinie

Fot. Grzegorz Majka

O swoich początkach z Tato.net, odkrywaniu nowych obszarów ojcostwa,  a także o tym w jaki sposób planować przyszłość w rodzinie przez ślubem wyjaśnia Oliwier Pomes - doradca zarządzania strategicznego dla biznesu oraz NGO.


Wywiad zrealizowany podczas XV Międzynarodowego Forum Tato.net

Grzegorz Majka

dziennikarz-stażysta

Akademia Dziennikarska IWORIS,

akademia@iworis.pl

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.

Więcej informacji:

Iworis Family to nowa oferta informacyjna dla wszystkich zainteresowanych tematyką rodzinną. Iworis Family tworzy zespół dziennikarzy, naukowców i rodziców. Każdego dnia publikowane są informacje, porady oraz opinie, które mają ułatwiać rodzicom codzienne życie i rozumieć procesy społeczne zachodzące w najbliższej okolicy, w Polsce, w Europie i na świecie oraz mieć na nie wpływ. Więzi rodzinne, wychowanie dzieci, edukacja, praca, podróże to główne obszary zainteresowań twórców nowego medium tworzonego z pasją.

Reklama
Government
Government text

Polityka prywatności, Regulamin