Miasto

Warszawa

Joanna Mazur - Fundacja Odzyskani

Zapraszamy do obejrzenia Inspirującej rozmowy poświęconej Fundacji Odzyskani, której misją jest wspieranie młodych ludzi w odkrywaniu i rozwijaniu swojego potencjału. W tym odcinku poznasz nie tylko ideę i założenia działalności Fundacji, ale również dowiesz się, jakie konkretnie formy wsparcia oferuje młodym ludziom.


Iworis Family


Joanna Mazur - Fundacja Odzyskani

 Fundacja Odzyskani skupia się na budowaniu samoświadomości młodych osób na temat ich własnych mocnych stron, pasji i talentów. Dzięki różnorodnym warsztatom rozwojowym z kompetencji miękkich, doradztwu zawodowemu, darmowej indywidualnej psychoterapii oraz grupowej arteterapii, młodzi ludzie mają szansę nie tylko lepiej poznać siebie, ale także zbudować fundamenty do sukcesu zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

 W odcinku dowiesz się więcej o tym, jak Fundacja Odzyskani pomaga młodym ludziom realizować swoje cele i marzenia, wspierając ich w procesie rozwoju osobistego i budowania zdrowych relacji z innymi. To niezwykłe spotkanie z Joanną Mazur, prezesem Fundacji, pozwoli Ci zrozumieć, jakie wartości kierują działalnością organizacji oraz jakie perspektywy przyszłościowe stoją przed młodymi ludźmi, którzy skorzystają z jej wsparcia.

 Odkryj, jak Fundacja Odzyskani może być kluczem do odkrycia Twojego własnego potencjału i kierowania swoim życiem w kierunku spełnienia i sukcesu. Nie przegap tej inspirującej rozmowy, która może zmienić sposób, w jaki postrzegasz siebie i swoje możliwości!

 Rozmawia Joanna Mazur, prezes i założycielka Fundacji Odzyskani oraz trenerka kompetencji miękkich, coach i certyfikowany trener Kompasu Kariery, wraz z redaktorką portalu Piękna Dziewczyna pl. dr Pauliną Michalską

Więcej informacji:

Iworis Family to nowa oferta informacyjna dla wszystkich zainteresowanych tematyką rodzinną. Iworis Family tworzy zespół dziennikarzy, naukowców i rodziców. Każdego dnia publikowane są informacje, porady oraz opinie, które mają ułatwiać rodzicom codzienne życie i rozumieć procesy społeczne zachodzące w najbliższej okolicy, w Polsce, w Europie i na świecie oraz mieć na nie wpływ. Więzi rodzinne, wychowanie dzieci, edukacja, praca, podróże to główne obszary zainteresowań twórców nowego medium tworzonego z pasją.

Reklama
Government
Government text

Polityka prywatności, Regulamin