Miasto

Warszawa

Rodzinny Serwis Informacyjny 28.03.2024

W dzisiejszym Rodzinnym Serwisie Informacyjnym mówimy o Kontrowersyjna uchwała Rady Miasta Poznania w sprawie "Strategii oświatowej 2030" pod lupą pani wojewody wielkopolskiej. Dokument budzi sprzeciw środowisk poznańskich rodziców, ekspertów i prawników z Ordo Iuris.


Iworis Family


Rodzinny Serwis Informacyjny 28.03.2024

Przedstawiamy też propozycję dla każdego rodzica, któremu leży na sercu dobro jego dziecka. Tuż po Świętach Wielkiej Nocy w Krakowie odbędzie się międzynarodowa konferencja, poświęcona wyzwaniom, przed którymi stoją dziś rodzice, nauczyciele i wychowawcy w związku z nadużywaniem przez dzieci urządzeń ekranowych. "Uwaga! Smartfon" to panele dyskusyjne, wystąpienia, warsztaty i konsultacje na żywo z ekspertami z dziedziny pedagogiki, psychologii i psychiatrii. 

Opowiadamy o Narodowym Dniu Życia, czyli o okazji do refleksji nad odpowiedzialnością za ochronę życia, szczególnie tego najmniejszego i najsłabszego, która spoczywa na każdym z nas.

Zapraszamy 14 kwietnia do Warszawy, gdzie odbędzie się ogromna manifestacja Polaków wspierających życie. Pod hasłem „Niech żyje Polska” ulicami stolicy przejdzie „Narodowy Marsz Życia”.

Jak wypadła pierwsza dekada Karty Dużej Rodziny? O tym także w naszym Rodzinnym Serwisie Informacyjny. Zapraszamy

Więcej informacji:

Iworis Family to nowa oferta informacyjna dla wszystkich zainteresowanych tematyką rodzinną. Iworis Family tworzy zespół dziennikarzy, naukowców i rodziców. Każdego dnia publikowane są informacje, porady oraz opinie, które mają ułatwiać rodzicom codzienne życie i rozumieć procesy społeczne zachodzące w najbliższej okolicy, w Polsce, w Europie i na świecie oraz mieć na nie wpływ. Więzi rodzinne, wychowanie dzieci, edukacja, praca, podróże to główne obszary zainteresowań twórców nowego medium tworzonego z pasją.

Reklama
Government
Government text

Polityka prywatności, Regulamin