Miasto

Warszawa

Rodzinny Serwis Informacyjny 03.04.2024

Polskie dzieci są jednymi z najbardziej narażonych na niebezpieczeństwa cyfrowe spośród ich europejskich rówieśników. Instytut Global Standard for Digital Intelligence opublikował wstrząsający dla polskich nastolatków raport.


Iworis Family


Rodzinny Serwis Informacyjny 03.04.2024

Fot. Grzegorz Majka

Czy możliwa jest szkoła bez smartfona? Kolejne placówki w Polsce wprowadzają zakaz używania urządzeń elektronicznych na terenie szkoły. Ministerstwo Edukacji zapowiada działania.

Jest reakcja na skandaliczne słowa lekarki, która o matce w ciąży i jej nienarodzonym dziecku mówi jak o relacji pasożytniczej. Podpisz petycję „Dziecko to nie pasożyt”.

Krakowski Instytut Logoterapii uruchomił grupę wsparcia dla rodziców, których dzieci odebrały sobie życie. Sprawdź, gdzie możesz znaleźć wsparcie.

 

Więcej informacji:

Iworis Family to nowa oferta informacyjna dla wszystkich zainteresowanych tematyką rodzinną. Iworis Family tworzy zespół dziennikarzy, naukowców i rodziców. Każdego dnia publikowane są informacje, porady oraz opinie, które mają ułatwiać rodzicom codzienne życie i rozumieć procesy społeczne zachodzące w najbliższej okolicy, w Polsce, w Europie i na świecie oraz mieć na nie wpływ. Więzi rodzinne, wychowanie dzieci, edukacja, praca, podróże to główne obszary zainteresowań twórców nowego medium tworzonego z pasją.

Reklama
Government
Government text

Polityka prywatności, Regulamin